Devrek Postası

AĞALAR MAHALLESİNDE CİHAN BAYCAN RÜZGARI

Devrek Ağalar Mahallesi Muhtar Adayı Cihan Baycan’a seçmenler büyük ilgi gösteriyor

AĞALAR MAHALLESİNDE CİHAN BAYCAN RÜZGARI
202 views
28 Mart 2024 - 8:30

Devrek Ağalar Mahallesinde Muhtar Adayı Cihan Baycan Pazar günü yapılacak seçimlerde ipi göğüsleyecek gibi görünüyor.

Devrek Ağalar Mahallesi Muhtar Adayı Cihan Baycan destekçileri ile beraber düzenlediği seçim çalışmalarında gövde gösterisi yaparak büyük beğeni topladı.

Seçim döneminde yaptığı çalışmalarla tüm Ağalar Mahallesinin ve Devrek’in ilgisini üzerine çeken Cihan Baycan seçimlere üç gün kala zaferden emin olduğunu bir kez daha gösterdi.

Devrek Ağalar Mahallesi Muhtar Adayı Cihan Baycan “Yaklaşık 2 ay boyunca çalmadık kapı bırakmadık. Mahallemizin her köşesinde seçmenlerimizle bir araya geldik. Onlara muhtarlığı kazandıktan sonra yapacaklarımızı tek tek anlattık, seçmenlerimizin fikirlerini aldık. Gördük ki Ağalar Mahallesi bizim etrafımıza toplanmış bize büyük destek veriyor. Biz de bu güveni boşa çıkarmayacağız. Seçmenlerimizin verdiği destek ile bu seçimden zaferle çıkıp Ağalar Mahallesini ilçemizin en modern mahallelerinden birini yapmaya söz veriyoruz.”dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.