Devrek Postası

Tahsin Erdem’den son dakika sosyal medya açıklaması!

Tahsin Erdem’den son dakika sosyal medya açıklaması!

Tahsin Erdem’den son dakika sosyal medya açıklaması!
329 views
02 Nisan 2024 - 13:27

31 Mart Seçimlerinde mevcut Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın kaybedip CHP Adayı Tahsin Erdem’in seçimi kazanmasının ardından belediyenin sosyal medya hesapları kapatıldı. Kapatılan hesapların ardından 3. şahıslar tarafından yeni hesaplar açılması ile ilgili Tahsin Erdem açıklamada bulundu.Erdem açıklamasında şu ifadeleri kullandı:Değerli Zonguldaklılar,Geçtiğimiz Pazar günü bir yerel seçim süreci geçirdik ve bir zafer elde ettik. Elde ettiğimiz zafer için çok mutluyuz ve heyecanlıyız ama lütfen şunu unutmayalım. Mazbatımızı alana kadar Sn. Ömer Selim Alan Zonguldak’ımızın seçilmiş belediye başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Zonguldak Belediyesi’nin sosyal medya hesapları seçim günü tarafımızla alakalı olmayan bir şekilde kapatıldı. Bunu takiben gene bizim bilgimiz dışında birçok yeni sosyal medya hesabı açılmaya başlandı. Sn. Alan’ın şahsına duyduğum siyasi nezaketten dolayı henüz mazbatamızı almadan bu şekilde işlemler yapmayız, yapmayı da doğru bulmuyoruz.

Sosyal medya kanallarında karşınıza çıkan, paylaşılan Zonguldak Belediyesi olarak yeni açılmış Instagram, Facebook vb. sosyal medya hesapları tarafımızca açılmamıştır. Açılan bu yeni hesapların ve gerçekleştirdikleri paylaşımların bizimle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Henüz Belediyemiz için tarafımızdan açılmış veya devam eden resmi bir sosyal medya hesabımız bulunmamaktadır.

Şu an için tek resmi hesaplarımızı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz;

Instagram: tahsinerdem67

Facebook: tahsinerdemchp

X: tahsinerdemchp

Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.