Devrek Postası

Yeni dönem için göreve hazırlar: Bülent Kantarcı, Alim Genç ve Erol Acar mazbatalarını aldı

31 Mart yerel seçimlerinde Çaycuma’da üçüncü kez Belediye Başkanlığı yetkisi alan Bülent Kantarcı, ikinci kez Saltukova Belediye Başkanı seçilen Alim Genç ve Filyos Belediye Başkanı seçilen Erol Acar Çaycuma İlçe Seçim Hakimi Ferhat Büyükada’dan mazbatasını aldı

Yeni dönem için göreve hazırlar: Bülent Kantarcı, Alim Genç ve Erol Acar mazbatalarını aldı
34 views
03 Nisan 2024 - 11:19

Zonguldak’ın seçilmiş Belediye Başkanları için mazbata töreni düzenlendi. Çaycuma İlçe Seçim Hakimi Ferhat Büyükada’nın ev sahipliğinde gerçekleşen törende, üç kez Belediye Başkanlığı yetkisi verilen Bülent Kantarcı, ikinci kez Saltukova Belediye Başkanı seçilen Alim Genç ve Filyos Belediye Başkanı seçilen Erol Acar mazbatalarını aldılar.

Tören, Zonguldak Belediye binası önünde coşkuyla kutlandı. Belediye meclis üyeleri, CHP İl Başkanı Devrim Dural, CHP İlçe Başkanı Fahri Diler, Kozlu İlçe Başkanı Merve Aslan ve il genel meclis üyeleri de hazır bulundu.

Bölge halkı ve yerel yönetim yetkilileri, törenin ardından yeni dönemin başlamasıyla birlikte ilçelerindeki hizmetlere hız verecekleri için heyecanlı. Yeniden göreve başlayan Belediye Başkanları, halkın taleplerini ve beklentilerini karşılamak için çalışmalara başlayacaklarını belirttiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.