Devrek Postası

Gazeteciler Bartın Üniversitesi’nin iftarında bir araya geldi

Bartın Üniversitesi (BARÜ) Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun Bartın, Karabük ve Zonguldak ilinde görev yapan yerel ve ulusal medya temsilcileriyle iftar sofrasında buluştu

Gazeteciler Bartın Üniversitesi’nin iftarında bir araya geldi
16 views
06 Nisan 2024 - 12:22

Bartın Üniversitesi (BARÜ) Kutlubey Yerleşkesinde basın mensuplarının katılımıyla ‘Geleneksel İftar Buluşmaları’ programı düzenlendi. Programa; BARÜ Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’un yanı sıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Zahmakıran ve Prof. Dr. Sevim Çelik, Genel Sekreter Prof. Dr. Selçuk Gümüş ile Bartın, Karabük, Zonguldak il ve ilçelerinde görev yapan basın mensupları yoğun katılım gösterdi.

İftar programında bir konuşma yapan Rektör Uzun, BARÜ’nün vizyon projeleri ve yürütülen bilimsel çalışmalar hakkında bilgiler verdi. 

Rektör Uzun, BARÜ’nün ulusal ve uluslararası başarılarından bahsederek “Henüz genç bir Üniversite olmamıza rağmen tüm bileşenlerimizle ‘Üreten Üniversite’ vizyonuyla ses getiren çalışmalara imza atıyoruz. Akademik insan kaynağımızın başarılarıyla dünyanın saygın sıralama kuruluşlarında önemli dereceler elde ederken öğrencilerimizin başarılarıyla da en çok proje üreten yükseköğretim kurumları arasında yer alarak gücümüze güç katıyoruz” diye konuştu.

Elde edilen kazanımların artırılarak geleceğe taşınmasının önemine değinen Rektör Uzun, “Bartın Üniversitesi olarak her geçen gün büyüyor, gelişiyor ve kazanımlarımızın üstüne yenilerini ekleyerek yarınlara kararlı adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Bu başarılara güç birliği yaptığımız paydaşlarımızla ulaşıyoruz. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada uyumlu bir şekilde hepberaber Bartın iline ve bölgemize değer katarak yarınlara taşıyacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.