Devrek Postası

VALİ HACIBEKTAŞOĞLU’NDAN TAZİYE ZİYARETİ

VALİ HACIBEKTAŞOĞLU’NDAN TAZİYE ZİYARETİ
22 views
20 Mayıs 2024 - 7:22

   Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu NRW Eyaleti SPD Milletvekili Volkan Baran’ın vefat eden kayınpederi Şeraffettin Bayraklı’nın Devrek’teki evine taziye ziyaretinde bulundu.

    NRW Eyaleti SPD Milletvekili Volkan Baran’ın kayınpederi Devrekli Şerafettin Bayraklı (84) hayatını kaybetti. Nazife Bayraklı’nın eşi, Hülya Erbastı, Şenay Bayraklı ile Bilge Baran’ın babaları; aynı zamanda NRW Eyaleti SPD Milletvekili Volkan Baran ile Ziya Erbastı ve Olaf Krüger’in kayınpederi Şerafettin Bayraklı akciğer kanseri nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti. 

   Merhum Şeraffettin Bayraklı’nın Devrek’teki taziye evini ziyaret ederek ailesiyle acısını paylaşan Vali Osman Hacıbektaşoğlu, başsağlığı dileğinde bulundu. Vali Hacıbektaşoğlu’na taziye ziyaretine Devrek Kaymakamı Muhammed Evlice ve Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar eşlik etti. Merhum Şeraffettin Bayraklı’nın ailesi ise göstermiş olduğu nezaket dolayısıyla Vali Osman Hacıbektaşoğlu’na, Devrek Kaymakamı Muhammed Evlice ile Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar’a teşekkür ettiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.