Devrek Postası

AVRUPA ZONGULDAKLILAR DERNEĞİ’NDEN VALİYE ZİYARET

Avrupa Zonguldaklılar Derneği, Vali Osman Hacıbektaşoğlu’nu makamında ziyaret etti

AVRUPA ZONGULDAKLILAR DERNEĞİ’NDEN VALİYE ZİYARET
15 views
12 Haziran 2024 - 11:58

Avrupa Zonguldaklılar Derneği, Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu’nu makamında ziyaret ederek belirli başlıklı konular hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği’nden gelen açıklamada: “Derneğimizin faaliyetlerini aktarma imkanımız oldu. Karaelmas bölgemizin yurt dışı gurbetçilerin sıkıntılarını dile getirdik.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği camiası dernek başkanı Mehmet Karakulak, buluşma sonrası derneğin basın ve medya sorumlusu Yılmaz Adıyaman’a yaptığı açıklamada; Önümüzdeki günlerde memleketimize gurbetçi akımı olacağını ve Karaelmas bölgesinin sirkülasyona hazırlıklı olması gerektiğine belirtti. Karakulak, yaptığı açıklamanın devamında, ekonomik bir canlılık ve hareketlilik bekliyoruz, gurbetçilerin bu vatanın vazgeçilmez bir unsuru olduğunu ifade etti.

Öte yandan, Almanya ve Zonguldak hattındaki konuların konuşulduğu görüşme yerinde ve verimli geçtiğini bildirdi.

Önümüzdeki haftalarda Sn. Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu ile bölgemizde önemli hususları yerinde değerlendirmek için tekrar bir araya geleceklerini söyledi.” ifadelerine yer verildi.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği, Vali Osman Hacıbektaşoğlu’nun misafirperverliği için teşekkürlerini dile getirdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.