Devrek Postası

Vali Hacıbektaşoğlu, Bayram ziyaretlerinde bulundu

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu beraberinde eşi Güney Hacıbektaşoğlu ile bayram ziyaretlerinde bulundu

Vali Hacıbektaşoğlu, Bayram ziyaretlerinde bulundu
5 views
19 Haziran 2024 - 12:04

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu beraberinde eşi Güney Hacıbektaşoğlu ile bayram ziyaretlerinde bulundu.

Alınan bilgiye göre, Vali Hacıbektaşoğlu bayram ziyaretleri kapsamında Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi’ni ziyaret ederek görevli personelle bayramlaştılar. Bayramda bile büyük bir özveriyle görevlerini yerine getiren sağlık çalışanlarının bayramını kutlayarak emekleri için teşekkür etti.

Ayrıca acil serviste bulunan hasta ve hasta yakınlarıyla da yakından ilgilenen Vali ve eşi Hacıbektaşoğlu; bir süre sohbet ederek bayramlarını tebrik ettiler,  sağlık durumları hakkında bilgi alarak hastalara acil şifalar dilediler.

VALİ HACIBEKTAŞOĞLU HUZUREVİNİ ZİYARET ETTİ

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu beraberinde eşi Güney Hacıbektaşoğlu ile birlikte huzurevinde kalan büyüklerimizi ziyaret ederek ellerini öptüler ve bayramlarını kutladılar.

Bu anlamlı ziyarette, Vali ve eşi  büyüklerimizle yakından ilgilenip onların hal ve hatırlarını sordular. Bayram coşkusunu birlikte paylaşarak, sevgi ve saygının önemini bir kez daha vurguladılar.

Vali  ve  eşi Hacıbektaşoğlu, huzurevindeki büyüklerimizin yaşam tecrübelerinden ders almanın kıymetini dile getirerek, onların her zaman yanlarında olduklarını belirttiler.

EMNİYET VE JANDARMA PERSONELİNİ ZİYARET ETTİLER

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu ile eşi Güney Hacıbektaşoğlu, Kozlu Bölge Trafik Şube Müdürlüğü denetim noktasında görev yapan emniyet ve jandarma personelini ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Ziyarete İl Jandarma Komutanı Kıdemli Alb. Cezmi Yalınkılıç ile İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen de eşlik ettiler.

Bu anlamlı günde personelle yakından ilgilenen Vali ve eşi  Hacıbektaşoğlu, fedakarlıkları ve özverili çalışmaları için personele teşekkürlerini ilettiler. Ayrıca, denetim sırasında karşılaştıkları vatandaşlarla  da samimi sohbetler ederek bayram coşkusunu paylaştılar. 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.