Devrek Postası

DEVREKLİ ALEV AVCILARI İZMİR’E UĞURLANDI

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü: “Alev Avcılarımızı Vatan Savunması İçin Izmir’e Uğurladık”

DEVREKLİ ALEV AVCILARI İZMİR’E UĞURLANDI
37 views
25 Haziran 2024 - 7:09

Orman Genel Müdürlüğünce İzmir Orman Bölge Müdürlüğünde görev yapmak üzere görevlendirilen Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı yangın ilk müdahale ekipleri Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Öz Orman-İş Zonguldak Bölge Başkanı Levent Işıktaş, Devrek İşletme Müdürü ve personelin katılımıyla Alev Avcılarını İzmir’ e değişim için gönderildi.

Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu Alev Avcılarına hitaben yapmış olduğu uğurlama konuşmasında;

“İzmir ’deki orman yangınlarının riskli olduğunu, görevlerini yerine getirirken dikkatli olmaları, güvenlik tedbirlerine mutlaka uymalarını, ekip amirleriniz liderliğinde en kötü şart ve koşullar için yapılmış bir planınız olsun ve bu planınıza harfiyen uyunuz.

Kaza temenni ederek değil tedbir alarak önlenir. Allah yardımcınız olsun” dedi.

Konuşmaların ardından; Bartın, Devrek ve Kdz. Ereğli İşletme Müdürlüklerinden 12 yangın işçisi saat 06:00’da İzmir Orman Bölge Müdürlüğü emrinde yangına riskli bölgelerde görev almak için dualarla İzmir’e ulaşmak için yola çıktı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.