Devrek Postası

Tahsin Erdem’den yapılan zamlar sonrası ilk açıklama: “Halktan aldığımız her kuruş  hizmet olarak dönecek”

Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem sergi açılışında basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı

Tahsin Erdem’den yapılan zamlar sonrası ilk açıklama: “Halktan aldığımız her kuruş  hizmet olarak dönecek”
18 views
09 Temmuz 2024 - 11:20

Zonguldak Belediye Meclisi Temmuz ayı ikinci Meclis birleşiminde alınan zam kararları ile ilgili konuşan Başkan Erdem, halktan alınan paranın yine halka hizmet olarak döneceğini ifade etti.

Başkan Erdem, Bize kimse bağış yapmayacağı için biz de bu zorlukları aşmak için kısa vadede bu yöntemi seçtik. Halktan aldığımız her kuruş yine onlara hizmet olarak dönecek.” dedi.

Belediye Meclisi nde alınan zam kararı ile ilgili açıklama yapanBaşkan Erdem, “En iyi şekilde kaynakları kullanacağız.Tabii ki kamuoyunda reklamlar yapılıyor. Bir önceki yılın sonunda bütçe yapılırken ayağı yere basan bir bütçe yapılmadığı için günün koşullarına uygun denk bütçeyi yakalayabilmek için uğraşıyoruz.

Bunu zaten görebiliyoruz. Bütçeye konulan bağışlardan anlıyoruz. Bize kimse bağış yapmayacağı için biz de bu zorlukları aşmak için kısa vadede bu yöntemi seçtik. Halktan aldığımız her kuruş yine onlara hizmet olarak dönecek.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.