Devrek Postası

YİĞİT VE TEMİZKAN ÇİFTİNİN MASALLARI ANIMSATAN DÜĞÜNÜ

Danıştay Başkanı: Zeki Yiğit’in oğlu Furkan Yiğit masallara konu bir törenle dünya evine girdi.

YİĞİT VE TEMİZKAN ÇİFTİNİN MASALLARI ANIMSATAN DÜĞÜNÜ
161 views
17 Temmuz 2023 - 11:31

Danıştay Eğitim ve Sosyal Tesislerinde yapılan düğünde Nikahı Belediye Başkanı: Asım Balcı kıydı. Düğünde çok sayıda Eski ve Yeni TBMM Başkanları yer alması dikkat çekti.

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, eski TBMM Başkanı: Bülent Arınç, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ‘un yansıra bakanların şehitliği ile gerçekleşen düşünde çok sayıda bürokrat yer aldı.

Salonda yaklaşık 2000 Kişinin yer aldığı düğünde Furkan ve Şeyda Temizkan ailelerinin düğünlerine iliği gösterdi.Alaplı adeta Ankara’ya akın etti.

AK Parti Zonguldak Milletvekili: Saffet Bozkurt, Eski Milletvekili; Polat Türkmen, Ankara Terör Savcısı: Birol Tufan eşi; Danıştay Teknik Hakimi: Bekleyiş Tufan, Yargıtay Üyesi :Ali Çoşkun ,Alaplı TSO Başkanı: Recep Ocak, Belediye Başkanı :Nuri Tekin, TSO Yönetim Kurulu üyeleri, Dr.Nevzat Çimenoğlu, Eski Belediye Başkanı DR.: Hüseyin Uysal, Alaplı esnafları ,iş dünyasının ünlü isimleri, Ereğli TSO Başkanı: Arslan Keleş, AK Parti Kurucu Üye ;Muhammet Köse , AK Parti Milletvekili adayı :Ömer Yazıcıoğlu, İş İnsanı İrfan Yazıcıoğlu ve ismi aklımıza gelemeyen çok sayıda kişi katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.