Devrek Postası

DEVREK EMNİYETİ’NDEN ÖĞRENCİLERE TRAFİK EĞİTİMİ

Devrek’te öğrencilere, “Trafik Dedektifleri Projesi” kapsamında trafikte yaya önceliği, bisiklet sürücülüğü, araç içerisinde ve okul servis araçlarında karşılaşabilecekleri riskler ve uyulması gereken kuralları içeren eğitim verildi.

DEVREK EMNİYETİ’NDEN ÖĞRENCİLERE TRAFİK EĞİTİMİ
134 views
03 Kasım 2022 - 12:17

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği olarak Devrek Erkek İmam Hatip Ortaokulu ve Kuvay-ı Milliye Ortaokulunda 5. 6. 7. 8. Sınıf öğrencilerine ve Devrek Erkek İmam Hatip Lisesinde 9. 10. sınıf öğrencileri olmak üzere toplamda 283 öğrenciye “Trafik Dedektifleri Projesi” kapsamında trafikte yaya önceliği, bisiklet sürücülüğü, araç içerisinde ve okul servis araçlarında karşılaşabilecekleri riskler ve uyulması gereken kuralları içeren eğitim verilmiştir” denildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.