Devrek Postası

Devrekli Sudenur Basancı’nın Şampiyonluğuna Hakem Engeli!

Devrekli Milli sporcu Sudenur Basancı, İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleşen Roar Fighting Championship Turnuvası şampiyonasında, İngiltere’nin Milli sporcusu Ellie Harber ile karşılaştı.

Devrekli Sudenur Basancı’nın Şampiyonluğuna Hakem Engeli!
138 views
07 Kasım 2022 - 8:43

5. Rauntta da rakibine ezici üstünlük sağlayan Sudenur Basancı İngiliz hakemleri geçemedi ve kazanması gereken şampiyonluğu hakemler yüzünden kaybetti.

Muay Thai Üst Gençler kategorisinde Dünya Şampiyonluğu ve Kickboks Gençler kategorisinde Avrupa Şampiyonluğu bulunan Devrekli Milli sporcu Sudenur Basancı, 5 Kasım 2022 Cumartesi günü İngiltere’nin başkenti Londra’da 25. düzenlenen Roar Fighting Championship Turnuvasında şampiyonluk maçına çıktı.
Devrekli Milli sporcu Sudenur Basancı, İngiltere’nin Milli sporcusu Ellie Harber’i 5 rauntta da ezici üstünlük sağlamasına rağmen, İngiliz hakemleri geçemedi ve kazanması gereken şampiyonluğu hakemler yüzünden kaybetti.  
İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleşen şampiyonluk maçında Devrekli Milli sporcu Sudenur Basancı ve Milli Antrenör Cemal Kocabaş’ı yalnız bırakmayan ve onlarla birlikte bu önemli turnuvada yer alan Zonguldak Belediyesi Özel Kalem Müdürü Buğra Özçelik, hakemler yüzünden kaybedilen şampiyonluk nedeniyle sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.  
Özçelik yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “İngiltere – Londra da düzenlenen Roar Fighting Championship turnuvasında Türk Rüzgarı estirdik. Sude Nur Basancı kızımız, Profesyonel Muay Thai ünvan müsabakasında kendi sıkletinde İngiltere şampiyonu olan Ellie Harber ile karşılaştı. 5 Raunt üzerinden Full Muay Thai müsabakasında Sude Nur’un 5 Raunt ezici üstünlük sağlamasına rağmen İngiliz hakemlerin kararı ile maçın hakkı teslim edilmemekle beraber müsabakayı maalesef kaybettik. Gönüllerin şampiyonu  sensin Sude Nur! Her daim yanındayız! Tebrikler Cemal Kocabaş hocamız. Tebrikler Sude Nur Basancı.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.