Devrek Postası

KARADEMİR: “SAYGI, ŞÜKRAN, MİNNETLE VE ÖZLEMLE ANIYORUZ”

Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) Devrek Şube Başkanı Tülay Karademir, Türk Milletinin ne Atatürk’ten ne de, O’nun silah arkadaşlarıyla birlikte kurduğu Cumhuriyet’ten asla vazgeçemeyeceğini, söyledi.

KARADEMİR: “SAYGI, ŞÜKRAN, MİNNETLE VE ÖZLEMLE ANIYORUZ”
589 views
09 Kasım 2022 - 13:05

Atatürk’ün ömrünü ülkemizin bağımsızlığına adadığını dile getiren ADD Devrek Şube başkanı Tülay Karademir, Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 84.yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Devrek Şube Başkanı Karademir mesajında şu görüşlere yer verdi: “Büyük devrimci, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü her zaman olduğu gibi aramızdan ayrılışının 84.yıldönümünde de saygı, şükran, minnetle ve özlemle anıyoruz.
Emperyalist işgale vermiş olduğu bağımsızlık ve özgürlük mücadelesiyle, işgal altındaki bütün ulusların umudu ve önderi olmuş, yapmış olduğu devrimlerle bir ulusun küllerinden yeniden doğmasını başarmış, içinde bulunduğu çağın en modern ve çağdaş devletini kurarak bizlere emanet etmiş büyük insan Atatürk, bedeni aramızdan ayrılsa da; devrimleri, ilkeleri ve hedefleriyle O bize önderlik etmeye, bizim pusulamız olmaya devam ediyor. İnsanlık var oldukça da devam edecektir. Çünkü insan onurunun ve bütün mazlum ulusların O’nun düşüncelerine ihtiyacı vardır. O büyük devrimciye ve silah arkadaşlarına karşı alnımız ak, başımız dik olsun istiyorsak, ortak sorunları yaşayan, ortak kaygıları taşıyan, ortak umutları paylaşan herkesin ülkemizin içinde yaşadığı süreçte yüksek sorumluluk ve görev bilinci içerisinde hareket etmesine bugün her zamankinden daha fazla ihtiyacımız vardır. Yan yana, omuz omuza dayanışma içerisinde saflarımızı sıklaştırarak ve çoğalarak ülkemizin üzerinde dolaşan kara bulutları dağıtmak; insanlarımızın mutlu, özgür, insanca ve kardeşçe yaşayabilecekleri bir Türkiye ortak hedefimiz olmalıdır. Atatürkçü Düşünce Derneği mensupları olarak Büyük Ata’mızı saygı, şükran, minnetle ve özlemle anıyoruz. Türk Milleti ne Atatürk’ten vazgeçebilir, ne de O’nun silah arkadaşlarıyla birlikte kurduğu Cumhuriyet’ten. Sonsuza kadar da yaşatacaktır. Bundan hiçbir kimsenin kuşkusu olmasın.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.