Devrek Postası

“TÜRKİYE YÜZYILINA NEFES İÇİN HAZIRLIKLARIMIZ TAMAM”

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü için hazırlıklarını tamamladıklarını açıkladı.

<strong>“TÜRKİYE YÜZYILINA NEFES İÇİN HAZIRLIKLARIMIZ TAMAM”</strong>
264 views
09 Kasım 2022 - 12:15

Son hazırlıkları yerinde denetleyen Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Cumhurbaşkanımız Sayın  Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde tüm yurtta eş zamanlı gerçekleştirilecek fidan dikim etkinliğine Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü olarak tüm birimlerimizle birlikte hazırız.” dedi.

Öte yandan  Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Devrek ilçesi Bılık Köyü mevkiinde bulunan Zonguldak İli Tören Alanı’nda  son hazırlıklarını yerinde denetledi.

Bayraktaroğlu denetim ve kontrollerinin ardından yaptığı açıklamada ” Bu yıl, 7’den 70’e hepimizin dikeceği milyonlarca fidan #TürkiyeYüzyılınaNefes olacak. Geçmişten gelen gücümüzle, Anadolu’ya yayılan köklerimizle, ağaç gibi köklü, orman gibi güçlü bir Türkiye için 11 Kasım 2022 Cuma günü saat 11:11′ de tüm Zonguldak halkını fidan dikim etkinliğimize bekliyoruz. Sizde bize katılın, Türkiye Yüzyılına Nefes olsun.” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.