Devrek Postası

ZONGULDAK EKONOMİSİ İÇİN TOPLANDILAR

Zonguldak Sanayi ve Teknoloji İşbirliği Kurulu (SANTEK) toplantısı, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası evsahipliğinde Zonguldak Dedeman oteli yapıldı.

ZONGULDAK EKONOMİSİ İÇİN TOPLANDILAR
97 views
18 Kasım 2022 - 9:36

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ın himayelerinde ve moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıya Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı, Türkiye Petrolleri OTC, Zonguldak il Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü, Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı , Kdz. Ereğli Deniz Ticaret Odası, Zonguldak MÜSİAD, Çaycuma-Karadeniz Ereğli-Alaplı Organize Sanayi Bölge müdürlüğü, Zonguldak İl ve İlçelerinde faaliyet gösteren Sanayi şirketleri yetkilileri katıldı.

Toplantıda , Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı ve Türkiye Petrolleri OTC yetkilileri, Zonguldak Filyos’da devam eden doğalgaz çalışmaları ve liman faaliyetleri ile ilgili olarak katılımcıları bilgilendirdi. Katılımcıların sorularının cevaplandırılması ile mevcut durum detaylandırılırken geleceğe yönelik olarak ortak bir vizyon da geliştirildi.

Bir sonraki SANTEK toplantısı Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin ev sahipliğinde yapılacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.