Devrek Postası

DEVREK’İN HAFIZLARINA BELGELERİ VERİLDİ

Devrek İlçe Müftülüğü tarafından Gürbüzler Köyü Kur’an Kursu ve Merkez Kız Kur’an Kursu öğrencilerine hafızlık belgeleri verildi.

DEVREK’İN HAFIZLARINA BELGELERİ VERİLDİ
159 views
20 Kasım 2022 - 10:33

“Hafızlık Sınavını Kazanan Öğrencilerimize Belgeleri Takdim Edildi”denilerek ilçe müftülüğü tarafından yapılan açıklama şöyle:” Devrek İlçe Müftülüğü tarafından, hafızlığını tamamlayarak Diyanet İşleri Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu 2022 yılı 3. dönem hafızlık tespit sınavında başarılı olan Gürbüzler Köyü Kur’an Kursu ve Merkez Kız Kur’an Kursu öğrencilerine hafızlık belgeleri ve Türkiye Diyanet Vakfı Devrek Şubesi tarafından karşılanan hediyeleri 17.11.2022 tarihinde takdim edildi.

Müftülük makam odasında gerçekleşen belge takdim programına; Devrek İlçe Müftüsü Murat Mutlu, Şube Müdürü Erkan Adalan, Murakıp Osman Güli, Devrek Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürü Erdoğan Arslan, Devrek Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürü İsmail Öztürk, Gürbüzler Köyü Kur’an Kursu Yönetim ve öğreticileri, Merkez Kız Kur’an Kursu Yönetim ve öğreticileri ile hafız öğrencilerimizin aileleri katıldı.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.