Devrek Postası

MADEN ŞEHİTLERİ FİDANLARLA ANILACAK

15 Ekim 2022 tarihinde Bartın/Amasra’da meydana gelen maden kazasında vefat eden 42 maden işçisi fidanlarla anılacak.

MADEN ŞEHİTLERİ FİDANLARLA ANILACAK
64 views
22 Kasım 2022 - 10:44

Zonguldak  Orman Bölge Müdürü  Faruk Bayraktaroğlu Bartın/Amasra’da tesis çalışmaları devam eden “Amasra Maden Şehitleri Hatıra Ormanı” nda incelemelerde bulundu.

Bölge Müdürü  Bayraktaroğlu yaptığı açıklamada görevi başında şehit olan 42 kardeşimizi unutmadık. Her bir şehidimiz için 10’ar adet olmak üzere 420 fidan ile onları sonsuza dek yaşatmak, görevi için nefesinden olan kardeşlerimizin adına nefes olmak, diyeceğimiz fidanlar ile onların aziz hatıralarını geleceğe nefes olmalarını sağlamak üzere çalışmalara başladık. Bartın Valiliğimiz, TTK Genel Müdürlüğümüz ve şehit ailelerimiz ile koordineli bir şekilde gerçekleştireceğimiz fidan dikim etkinliği maden şehitlerimizi yad edeceğiz. Allah şehit olan tüm madenci kardeşlerimize ve tüm şehitlerimize rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi. İncelemelerinde Bölge Müdürü  Bayraktaroğlu’na, Bölge Müdür Yardımcısı  Mehmet Pınar ve Bartın İşletme Müdürü eşlik etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.