Devrek Postası

“TÜRKİYE’NİN İLERİ GİTMESİNİ HİÇ KİMSE ENGELLEYEMEYECEK”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak İl Başkanlığını ziyaret eden Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “10 yılda dokuz hükümet kuran, ekonomik ve post model darbe geçirenler bu ülkeye hizmet yapabilirler mi? Türkiye’nin ve gençlerin umudu Cumhuriyet ittifakı.” dedi.

“TÜRKİYE’NİN İLERİ GİTMESİNİ HİÇ KİMSE ENGELLEYEMEYECEK”
75 views
28 Kasım 2022 - 11:26

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu (TİHEK) İl ve İlçe İnsan Hakları Kurulları 1. Bölgesel toplantısı için Zonguldak’a gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti il Başkanlığındaki konuşmasında millet ittifakını ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’ni eleştirdi.

 Bozdağ, “Sanki bütün hizmetler AK Partiyi beklemiş. Bugüne kadar yapılmayan hizmetleri yaptık ama eleştirmeye devam ediyorlar. Türkiye’nin ileri gitmesini engelleyemeyecekler. Halk kimin bu ülke için çalıştığını biliyor.” dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı’nda  İl Başkanı Muammer Avcı, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek ve partililer karşıladı.

AK Parti Zonguldak İl Başkanlığında partililere hükümetin çalışmalarını anlatan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “AK Parti milletimizin her daim birinci yaptığı parti olmuştur. 15 seçimi başarıyla kazanmıştır. Rabbimin ve milletimizin takdiri ile teşkilatlarımızın da gerek sandıklara sahip çıkması gerekse çalışmalarımızı halkımıza anlatmasında büyük payı vardır. Bugüne kadar Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye gönülden şükranlarımı sunuyorum. 2023’te Zonguldaklı hemşerilerimiz dua ve desteğini AK Parti’den yana koyacaktır. 2023’e giderken büyük çaba ve büyük gayret elbette ki teşkilatlarımıza düşecektir. Bizler alın teri döktükçe önce Allah ve Zonguldaklılar takdir edecektir. Seçime giderken temposuzu her geçen gün daha fazla artırmak milletimizin dua ve desteğini daha güçlü alabilmek için koşmak zorundayız. 15 seçimin bize öğrettikleriyle 16. Seçimi başarıyla kazanacağız. Türkiye son 20 yıl içerisinde büyük başarı ve dönüşüm yaşamıştır. İnsanlar elbette yapacaksınız diyor haklılar. Bezden önce diyor. 58 hükümet gelmiş geçmiş. Bakıyorum hastaneleri yeniden yaptık. Yolları yeniden yaptık. Acaba Türkiye hızlı trenle tanışır mıydı?  Türkiye kendi ürettiği İHA, SİHA ile dünya pazarında hay sahibi olur muydu?. Filyos Limanı olur muydu?, AK Parti ve bu iktidar olmamış olsaydı Doğu Akdeniz’de petrol arayan Türk gemileri olur muydu?  Eğer bu iktidar olmasaydı Karadeniz’de doğalgaz bulur muydu?  Zonguldaklı böyle bir zenginliğin yanı başında olduğundan haberdar olabilir miydi?  1 milyon 200 bin kişi sadece TOKİ den ev sahibi oldu. Düşük faiz ve uzun vadeli kredilerle insanlar kira öder gibi ev sahibi olabilir miydi?  Baktığımızda bu ülkede çok şey değişti. Değişmeye de devam edecek, Türkiye’nin ilerlemesini ve kalkınmasını hiç kimse engelleyemeyecek ve durduramayacak.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.