Devrek Postası

DEVREK MÜFTÜLÜĞÜ KİTAP MÜZAKERESİ YAPTI

Diyanet İşleri Başkanlığının din görevlilerine yönelik, din hizmetlerinin verimliliğinin arttırılması için başlatılan Kitap Oku-Yorum Projesi her ay farklı bir camide ve farklı personel gruplarıyla devam ediyor.

DEVREK MÜFTÜLÜĞÜ KİTAP MÜZAKERESİ YAPTI
86 views
05 Aralık 2022 - 8:33

Konuyla ilgili olarak Devrek İlçe Müftülüğünün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:” Kitap Oku-Yorum Projesi Kapsamında “Darb-ı Mesel” Adlı Eserin Müzakeresi Yapıldı. “Diyanet İşleri Başkanlığının din görevlilerine yönelik, din hizmetlerinin verimliliğinin arttırılması için başlatılan Kitap Oku-Yorum Projesi her ay farklı bir camide ve farklı personel gruplarıyla devam ediyor.

Devrek İlçe Müftüsü Murat Mutlu ve Şube Müdürü Erkan Adalan 01.12.2022 tarihinde “Darb-ı Mesel” adlı kitabı değerlendirmek ve müzakere etmek amacıyla Osmanbeyler Köyü O. Beyler Mah. Camii’nde 1. ve 32. grup görevlilerimiz ile buluştu. Diyanet İşleri Başkanlığının yayını olan ve Yaşar Koca’nın kaleme aldığı eser müzakere edildi.

Müzakerede, her görevlimize eser ile ilgili düşüncelerini ifade etmek amacıyla söz verildi.

Müzakere sonunda Müftü Mutlu, kitap kritiğine katılan tüm görevlilere yoğun ilgilerinden, gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve görevlerinde başarılar diledi.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.