Devrek Postası

“ELİMİZİN DEĞMEDİĞİ ORMAN KALMAYACAK”

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu başkanlığında Yenice İşletme Müdürlüğü’nde yürütülen çalışmalar değerlendirildi.

“ELİMİZİN DEĞMEDİĞİ ORMAN KALMAYACAK”
147 views
14 Aralık 2022 - 10:58

Gerçekleştirilen toplantıda Yenice İşletme Müdürlüğü faaliyet alanlarında 2022 yılı içerisinde bağlı işletme şeflikleri tarafından programda olan, tamamlanan ve çalışmaları süren ormancılık faaliyetleri ile gerçekleşmelerin durumları anlatıldı.
Toplantının sonunda değerlendirmede bulunan Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu Yenice İşletme Müdürlüğü’nde 2022 yılı yatırım programlarının 11 aylık gerçekleşmelerinin memnuniyet verici olduğunu belirterek “Gelinen noktanın yaşanılan sel afeti şartları göz önüne alındığında başarılı olduğu  anlaşılıyor. Mesleki istişarenin karşılaşılan sorunlara çözüm bulma konusunda ne kadar etkili olduğunu bir kez daha gördük. Ormancılık faaliyetlerimizin çok yönlü ekolojik, teknik, sosyal ve kültürel istekler göz önünde bulundurularak verimli bir şekilde yapılması öncelikli hedefimizdir.  Birimlerimiz tarafından yapılacak faaliyetlerde en az kaynak kullanımı ile en yüksek faydanın sağlanması ve imkânların etkin bir şekilde kullanılması kapsamında verimlilik hususunun da hassasiyetle takip edilmektedir. Ormancılık çalışmalarında kaliteyi artırmak için elimizin değmediği orman parçasının kalmayacak.” dedi.
Yapılan anlatımların ardından genel bir değerlendirmeyle toplantı sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.