Devrek Postası

“BÖLGE İNSANI DUA EDİYOR, MİLLETVEKİLİ ADAYIYIM”

Zonguldak Sanayici İş Adamları Derneği (ZONSİAD) Başkanı ve Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, “Her insanın bir hedefi olmalı. Benim hedefim de siyasette bir yerlere gelmek. Fabrikada 400 kişi çalışıyor. Bölge insanı dua ediyor. Milletvekili adayıyım” dedi.

“BÖLGE İNSANI DUA EDİYOR, MİLLETVEKİLİ ADAYIYIM”
165 views
19 Aralık 2022 - 8:52

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) ve Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı ve Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Nejdet Tıskaoğlu, Karaelmas Gazeteciler Derneği(KGD)Başkanı Mustafa Emen ve Gazeteciler katıldı.

Karaelmas Gazeteciler Derneği(KGD)Başkanı Mustafa Emen, “Karaelmas Gazeteciler Derneği olarak bir etkinlik düzenlemek istedik. ZONSİAD Başkanı ve Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Tıskaoğlu,beyfendinin yerine geldik.  Sağolsun bizleri kırmadı gazeteci arkadaşlarımızla güzel bir ortam oldu. Sucuekmek Partisi düzenledik. Kendisine teşekkür ediyoruz”diye konuştu. 

ZONSİAD Başkanı ve Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu,”Sizlerin aracılığıyla bütün basın emekçi arkadaşlarımızı selamlıyorum. Bugün fabrikamız da bir çalışma yapacaktık. Hem fabrikayı görecektiniz hem orada Kİ üretim tesisini anlatacaktık ama Pazar günü olması sebebiyle Hemde bütün OSB’de bir elektrik problemi var. Dolayısıyla bunu gerçekleştiremedik. Önümüzde ki günlerde bunu gerçekleştirelim. Oradaki çalışanların yüzde altmışı kadınlardan oluşuyor. Biz hem ZONSİAD Başkanlığı görevini ifade diyoruz. Aynı zamanda kendi şirketimde yönetim kurulu başkanlığını yapıyorum. Aynı zamanda spor işine girerek de Elcab Kablo Zonguldak Gençlerbirliği okul ve futbol takımı içerisinde çalışma yapıyoruz. Zonguldak Sanayici İş İnsanları Derneği bazen bizi eleştiren dostlarımız da var. Biz eleştireye açığız. Eleştiri insanın gelişimine katkı sağlar. Eleştiri insana pozitif katkı sağlar. Eleştiriye farklı şeyler katarsak doğru olmaz. 3 yıldır ZONSİAD görevini yürütüyoruz. Ben ekibimizin iyi işler yaptığına inanıyorum. Özellikle çok ciddi projeler yaptık. Zonguldak’ın piarı noktasında çok ciddi çalışmalar yaptık.en kıymetli projemiz eve dönüş projesi. Çok ciddi çalışmalar yaptık. En önemlisi de Eve Dönüş projesi. Kendi firmamızı buraya getirdik. Ben bir parantez açmak istiyorum. Sayın Valimize çok teşekkür ediyorum. Eve Dönüş projesi gerçekleşmişse en büyük emeği sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz’dır. Ben bütün katkı verenlere teşekkür ediyorum”

Zonguldak enerji üssü olma yolunda olduğunu ifade eden Başkan Tıskaoğlu, “Aynı zamanda ZONSİAD’ın  ve Elcab’ın beceresi değil. Filyos liman projesinin hayata geçirilmesiyle birlikte Zonguldak’ta büyüm bir algı oluştu. Hem liman ve enerji üssü olmasıyla birlikte yatırımlar bütçeler bu tarafa algısınız oluşturdu.

 Cumhurbaşkanımızdan allah razı olsun. Zonguldak madenden sonra enerji üssü olacak. Bunu değerlendirebilirsek hepimiz sahip çakarsak Zonguldak 30 sene önceki Zonguldak olma yolunda ilerliyor. Filyos projesi çok kıymetli. Zonsiad’ın çalışmalarıyla elcabın buraya gelmesi bizim peşimizden bir çok firmanın buraya gelmesini sağladık. Biz bir taraftan sporu çok seviyorum. 10-12 yaşların kilimli bölümlüspor’da oynadım. Bu senenin başında bu tanıma destek verir misin dedi. Çaycuma Gençlerbirliğini aldık. Elcab Gençlerbirliği yaptık. Yeni Ergün’ün, yeni Savaşların, yeni Tümer Metin’lerin olması için elimizden geleni yapacağız. Başarı endeksli bir adamım. A takımında şampiyon olmasını istiyorum. Süper Amatör Lig, Bal Lig ve 3.Ligi hedefliyorum. Amacım memleketimize sahip çıkmak. Burada ayrı bir hikayem var. Muammer Başkanın yeni yöntemiyle bir ilişkimiz var. Ak Parti İl Başkan Yardımcısı görevine geldik. İnşallah yakında buna katkı sağlarız. Aynı heyecan ve aynı birliktelikle bir oluruz”dedi.

ZONSİAD Başkanı ve Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, hedefini milletvekili olmak olduğunu söyleyerek, “Eğer bir insanın hayatında hedefi Yoksa hedefsiz insandır. Okta bir hedef Yoksa nereye gittiği belli olmaz. Vatanımıza milletimize çok işler yaptık. 400 yakın çalışanımız var. Bazıları siyasete girmek  için buraya işlerini getirdiler diyorlar. Eğer böyle birşey varsa herkes bunu yapsın. Güney Afrika da 250 yakın çalışanımız var. Kendi ülkeme oradan girdi sağlıyoruz. Hedefim var. Hedefimiz vekil olmak. Allah inşallah bunu nasip eder. İsteriz böyle bir talebimiz var. Zamanı geldiğinde İl başkanımızla görüşürüz. Şehir için memleketimiz için kim katkı sağlayacaksa o olsun. Bizde bu göreve talebiz”diye konuştu.

Yardımları yaparken siyasi parti ayrımı yapmadıklarını ifaden eden Tıskaoğlu, “Yaklaşık 3 yıldır ZONSİAD görevini yerine getiriyorum. Bizim sosyal yardımlarımıza Ramazan kumanyasının dağıtılmasıyla biz tanındık. Orada bunu dağıtırken siyasi parti ayrımı yapmadık. Kimlerin ihtiyaç sahibiyse talepleri yapmaya çalıştık. 3 yıldır da burs veriyoruz. Üniversite öğrencilerinin hangi parti olduğuna bakmadık. Sadece şuna baktık bu insanların annesi babası ayrımı ihtiyacı var mı buna baktık. Ben Ak Parti İl Başkan Yardımcısıyız. Bir okuldan talep geldi. Bir okula kırtasiye malzemesi verdik. Giderken Zonguldak’ta böyle bir yer var mı dedim. Bu kaşkol verdiğimiz CHP’li, İyi Partili yok mudur. Ebru hanımda bir okul versin beraber gidelim. Her şeyi siyasi malzeme olarak kullanmayalım. Artık iyilik hareketini insanların gözüne sokmak gerek. İlk sene verenlerin ikincisi insanlar vermedi. O çocuklar masum o çocuklar Melek”dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.