Devrek Postası

Bakacakkadı Filosu Büyüyor

Bakacakkadı Belediyesi, Başkan Oktay Albuz’un girişimleri sonucu yeni bir araca daha kavuştu

Bakacakkadı Filosu Büyüyor
300 views
21 Aralık 2022 - 14:21

Bakacakkadı Belediyesi, Başkan Oktay Albuz’un girişimleri sonucu yeni araca kavuştu.

Türkiye İç Anadolu Belediyeler Birliği (TBB), Bakacakkadı Belediyesi’ne 2022 model Hidromek marka, forklift aparatlı kazıcı yükleyici iş makinesi hibe etti.
Göreve geldiği günden itibaren kentin ihtiyaçları doğrultusunda makine parkını güçlendirmek ve Bakacakkadı Halkına Daha İyi Hizmet verebilmek için elinden geleni yaptığını ifade eden Başkan Oktay ALBUZ, “Kazıcı yükleyici iş makinesinin hibe olarak kazandırılması noktasında bizlerden desteklerini esirgemeyen CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Seyit Torun CHP Zonguldak Milletvekili Deniz YAVUZYILMAZ, Türkiye İç Anadolu Belediyeler Birliği (TBB) Başkanı ve Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi YAŞAR, Türkiye İç Anadolu Belediyeler Birliği(TBB) Genel Sekreter Salim ÇORUK’a ve emeği geçen herkese şahsım ve Belde halkı adına şükranlarımı sunuyorum. Beldemize hayırlı olsun” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.