Devrek Postası

PİYANGO HABERİ “ŞAKA” ÇIKTI

Milliyetçi Hareket Partisi eski Gökçebey ilçe başkanı Sezgin Karademir “Milli Piyango’dan 200 milyon ikramiye çıktı” iddialarının ardından konuştu.

PİYANGO HABERİ “ŞAKA” ÇIKTI
149 views
02 Ocak 2023 - 9:16

İddialara göre bir süre önce Gökçebey’de ilçe başkanlığı yapan, Sezgin Karademir’in yılbaşı özel çekilişi nedeniyle Ankara, İstanbul, Trabzon gibi birçok şehirden aldırdığı Milli Piyango biletlerinden birine 200 milyon isabet etti. Çeyrek bilet olduğu için 50 milyon TL ikramiye kazandığı bilgisi ile Karademir’in telefonları susmadı.

Karademir konu ile ilgili “Çekilişten sonraki gün kahvede arkadaşlarımızla otururken şaka olsun diye ‘akıllı olun karşınızda milyoner var’ dedim. Birçok şehirden bir sürü bilet aldığım için inanan arkadaşlarımız oldu. Sonra hızla yayıldı. Telefonlarımız hiç susmadı. Arayıp tebrik eden de var akrabam olduğunu söyleyen de. Bana para çıksa söylerim. Ben zaten paranın içinden gelmiş bir insanım. Öyle bir şey olsa iş yerimden istifa ederim ben gidiyorum derim. Ama bana piyango vurmadı. Sadece küçük bir şakaydı. Şener Şen’in namuslu filmi gibi etrafımda türeyen insanlar da oldu. Biz arkadaşlarımızla gülüp geçiyoruz sadece” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.