Devrek Postası

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ’IN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ’IN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
126 views
09 Ocak 2023 - 12:47

Vali Tutulmaz yayınladığı mesajda şunlara yer verdi: ” Demokrasinin vazgeçilmezlerinden biri olarak değerlendirilen basın; haber akışı sağlama, kamuoyu oluşturma gibi görevlerinin yanı sıra düşünce ve ifade özgürlüğünün de en etkili aracıdır.

Tarafsız haber akışı sağlayan, kamuoyunu doğru ve eksiksiz bilgilendiren, kamuoyunun sesi olan, haber alma hakkının kullanılmasında ilkeli habercilik anlayışını benimseyen, önemseyen güçlü bir basın demokrasimize büyük katkı sağlamakta, demokrasimizin daha güçlü daha sağlıklı bir şekilde devamında yaşamsal bir rol üstlenmektedir.

İletişim, haber alma ve öğrenmenin en etkin kanallarından birisi olan basın ve dolayısıyla gazetecilik mesleği, toplumsal yaşantımızın güçlenip gelişmesinde olduğu gibi bireyler ve toplumdan gelen taleplerin ilgili mercilere duyurulup iletilmesinde de önemli bir kamu görevi ifa etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; kişilik haklarına saygılı, ilkeli, doğru, yansız, güvenilir habercilik anlayışı ve basın meslek ilkelerine bağlılıkla görev yapan, şehrimizin sosyal, kültürel, ekonomik ve diğer alanlarda gelişimine, tanıtımına değerli katkıları olan büyük emek ve özveriyle çalışan değerli basın mensuplarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü en kalbi duygularımla kutluyor; çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.