Devrek Postası

AKPINAR GÜVEN TAZELEDİ

Devrek’te Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi’nin 54. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı Devrek Çınar Otel’te yapıldı.

AKPINAR GÜVEN TAZELEDİ
150 views
16 Ocak 2023 - 8:26

  Mevcut başkan İsmail Akpınar 140 delegenin tamamının oyunu alarak 10. Kez başkan seçildi. 45 yıldır kesintisiz olarak bu görevi yürüten İsmail Akpınar başkanlıkta Türkiye rekoru kırdı.

     Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrenin Divan Başkanlığını Ereğli Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Azman yaptı.

 Kongrenin açılış konuşmasını yapan mevcut başkan İsmail Akpınar, “Biz bu yola esnaflarımıza daha iyi hizmet edebilmek için çıktık. Bu bağlamda da esnafımıza gereken desteklerin sağlanması noktasında büyük bir emek harcadık. Burası kredi kuruluşudur. Burada çizilen görev çerçevesinde esnafımıza en iyi hizmeti verdik bundan sonrada vermeye devam edeceğiz. Görev süresi içinde bizlere yakın desteği olan değerli esnafımıza, üyelerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi

     Daha sonra kongrede geçmiş dönem faaliyet, genel gider ve bilanço hesapları üyelere okundu ve ibra edildi.

    Seçimlere tek aday olarak giren mevcut başkan İsmail Akpınar 140 üyenin tamamının oyunu alarak onuncu kez Devrek’te Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi’nin başkanı oldu. Başkan İsmail Akpınar böylece Türkiye’de kesintisiz olarak 45 yıl başkanlık görevi yürüterek rekor kırdı.

     Devrek’te Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi yönetimi şu isimlerden oluştu:

Başkan İsmail Akpınar, Başkan Vekili İsmail karaöz, Murahhas Üye Adnan keklikoğlu, Üyeler de İzzet kapucubaş ve Nazif Cinoğlu.

     Genel Kurula, AKP Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, İYİ Parti Devrek İlçe Başkanı Bahadır Kıyıcı, Zonguldak Esnaf Odaları Birlik Başkanı Muharrem Coşkun, Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ercan Şehri, Ereğli Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Azman, Devrek Esnaf ve Sanaatkarlar Odası Başkanı Adnan Keklikoğlu, Gökçebey Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Çetin ve kooperatif üyeleri katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.