Devrek Postası

DEVREK’TE ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİ

Türkiye genelinde 2022-2023 eğitim öğretim yılının yarıyıl tatili bugün başladı. Devrek’te ise 23 okulda 6 bin 527 öğrenci ve 462 öğretmen bugün tatile çıktı.

DEVREK’TE ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİ
70 views
20 Ocak 2023 - 14:37

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri karnelerine kavuştu.  Öğrenciler 5 ay boyunca en iyi ortalamayı yapmak için çaba sarf ettikleri emeklerinin karşılığını karnelerinde aldıkları notlar ve belgelerle kutladı. Öğrenciler karnelerini öğretmenlerinden teslim aldı.

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Kahya, Şube Müdürleri Özkan Poyraz ve Muhammet Atlı’da Gazi Ortaokulu’nda karne törenine katıldı. Kahya öğrencilere karneleriyle birlikte kitap verdi.

Karne töreninde konulma yapan Ercan Kahya şunları söyledi: “2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönemini bugün tamamlamış bulunuyoruz.  Öğrencilerimizi yarınlara güçlü bir şekilde hazırlayan öğretmenlerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi yarınlara hazırlarken ortaya koyduğunuz özveri, her türlü takdirin üzerindedir. Sizlerin de iyi tatil dönemi geçirmenizi temenni ediyorum.  Sizler ülkemizin geleceği, evlerimizin neşesi, milletimizin saygın birer ferdisiniz. Aldığınız karne sadece dönem boyunca yaptığınız çalışmaların ve sergilediğiniz çabanın bir belgesidir. Önemli olan yarınlara hazırlandığınız bu günlerde eksiklerinizi görmeniz ve çalışmaya devam etmenizdir. Çalışmalarınızın karşılığı olan karne heyecanınızı ben de paylaşıyor, sizlerle birlikte aynı sevinci yaşıyorum.   Hayatın çok güzel bir kitap olduğunu göz ardı etmeden tatilinizi dinlenerek, kitap okuyarak, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlere katılarak geçirmenizi arzu ediyorum. Hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu tatiller diliyorum.   Bu duygu ve düşüncelerle 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönemini tamamladığımız bugünde, sevgili öğrencilerimizi, değerli meslektaşlarımızı ve kıymetli velilerimizi kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.  Sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dinlenmiş olarak ikinci dönemde tekrar buluşmak ümidiyle. İyi tatiller.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.