Devrek Postası

DEVREKLİ MUHTARLAR BELGELERİNİ ALDI

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce yürütülmekte olan “Aile Okulu Projesi” kapsamında Devrek’te kursa katılan köy ve mahalle muhtarlarına katılım belgeleri törenle verildi.

DEVREKLİ MUHTARLAR BELGELERİNİ ALDI
97 views
24 Ocak 2023 - 13:03

 Kursa katılan mahalle ve köy muhtarına verilen katılım belgesi dağıtım töreninde, Kaymakam Ümit Altay tarafından da  bir konuşma gerçekleştirildi.

  Bu tür eğitimlerin devam edeceğini ifade eden Kaymakam Altay;   “Böyle eğitimler genelde dinlenme, motivasyon niteliğinde olur. Yapılan konuşmalardan anladığım kadarıyla eğitimler gayet keyifli ve faydalı geçmiş. Eğiticimizin verdiği bilgilerden istifade edip keyif almışsınız. Bu tür faydalı eğitimler devam edecek. Kursa katılan muhtarlarımıza teşekkür ediyor,  görevlerinde başarılar diliyorum. “dedi.

Kursa katılan muhtarlar adına konuşan Devrekli Muhtarlar Derneği Başkanı Raşit Budak;  “Bu proje biz muhtarla büyük katkılar sağladı. Biz muhtarlar olarak her şeyi bildiğimizi sanırdık fakat bu eğitimler sayesinde aslında bazı şeyleri bilmediğimiz hatta yanlış bildiğimiz fark ettik. Aldığımız bu eğitim sayesinde bunları düzeltme ve öğrenme fırsatı bulduk.  Ayrıca bize eğitim veren hocamız sayesinde yıllar sonra ilkokul yıllarımıza dönerek o günleri tekrar yaşama fırsatı bulduk. Bu projenin hazırlanıp  bizlere bu fırsatın sağlanmasında emeği olan herkese çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Devrek Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene; Devrek Kaymakamı Ümit Altay, Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Kahya, Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Özkan Poyraz, Devrek Halk Eğitimi Müdürü Yaşar Özlüoğlu, Devrekli Muhtarlar Derneği Başkanı Raşit Budak, mahalle ve köy muhtarları katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.