Devrek Postası

BAŞKAN ÖZTÜRK VE GÜLAY ANKARA’DA

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk ve İYİ Zonguldak İl Başkanı Erdal Gülay Millet İttifakı Ortak Politikalar ve mutabakat metni toplantısı için Ankara’da buluştu.

BAŞKAN ÖZTÜRK VE GÜLAY ANKARA’DA
136 views
30 Ocak 2023 - 12:14

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine iddialı giren ve 6 siyasi partiden oluşan Millet İttifakı Ortak Politikalar ve mutabakat metni toplantısı için Ankara ATO toplantı salonunda geniş bir katılımla kamuoyuna açıklandı.

Millet ittifakı ortaklarının tüm il başkanları, milletvekilleri ve partinin üst düzey yöneticileri de bu toplantıda yer aldılar. Zonguldak’tan da millet İttifakı ortakları il başkanları toplantıya katıldılar.

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk ve İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Erdal Gülay bu toplantıya katılanlar arasındaydı.
Toplantı öncesinde; Ankara ATO Salonu önünde hatıra fotoğrafı çektiren Öztürk ve Gülay “Ortak Politikalar Mutabakat Metni toplantısı için Ankara ATO’dayız. Yarının Türkiye’si için salon hazır.” paylaşımında bulundular.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.