Devrek Postası

249 SÖZLEŞMELİ ORMAN MÜHENDİSİ ALINACAK

Orman Genel Müdürlüğü tarafından 2023 yılı içerisinde 249 Sözleşmeli Orman Mühendisi alımı gerçekleştirilecek olup bölgemizden sözlü ve uygulamalı mülakata girecek aday orman mühendislerine eğitim düzenlendi.

249 SÖZLEŞMELİ ORMAN MÜHENDİSİ ALINACAK
145 views
03 Şubat 2023 - 11:03

Gökçebey Orman Fidanlık Müdürlüğü’nde düzenlenen eğitime katılan Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’nün bir okul olduğunu belirterek yüzde 67 ‘si ormanlarla kaplıdır. Ormanlık alanın genel alana oranı bakımından oranına bakıldığında Türkiye’de birinci sıradadır. Bundan dolayıdır ki her türlü ormancılık faaliyeti Bölge Müdürlüğümüzde icra edilmekte bunun yanı sıra tür çeşitliliği ile de zengin bir habitata sahip olduğumuzdan Bölge Müdürlüğümüzde burada görev yapan tüm orman mühendislerinin Türkiye’nin her yerinde çok rahat hizmet vereceğini belirtti. “Her zaman öğrenilecek yeni bir şeyler vardır. Meslektaşlarımızı kendilerini yenilemek, bilgilerini güncellemek adına burada toplandık. Meslektaşlarımızın her zaman yanındayız.” dedi.

İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü tarafından; üretimde iş güvenliği kuralları ile dikkat edilecek hususlar, damgalama iş ve işlemleri, üretim birim fiyat hesaplama, boylama ve mesaha işlerinin nasıl yapılacağı ve kayıt işlemleri, standardizasyon, depolara sevk pusulası ile gelen emvalin kontrolü ve teslim alınması, istif oluşturma ve kayıt işlemleri ile dikili satış işlemleri sunum eşliliğinde anlatıldı.

Eğitime Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet Pınar ve Necmettin Aşçı, fidanlık müdürü ve müdür yardımcısı ile sınava girecek orman mühendisleri katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.