Devrek Postası

DEVREK’TE İŞ GARANTİLİ PROTOKOL

Erbaşak Tekstil ile protokol imzalandı, 11 kadın konfeksiyon işçisi 28.02.2023 ‘te işbaşı yapacak.

DEVREK’TE İŞ GARANTİLİ PROTOKOL
138 views
27 Şubat 2023 - 12:54

İŞKUR İl Müdürlüğü vatandaşlara hem iş deneyimi kazanmalarına hem de günlük ücret almalarına imkan sağlayan ‘İşbaşı Eğitim Programı’ ile destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Devrek’ te faaliyet gösteren Erbaşak Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. arasında İşbaşı Eğitim Programı protokolü imzalandı. Firma yetkilisi ile İşveren Danışmanı Çağdaş Oflu arasında imzalanan protokol gereği 11 katılımcı 6 ay boyunca konfeksiyon ürünleri imalatı yapan firmada görev yapacak, bu süreçte katılımcı giderleri İŞKUR tarafından karşılanacak. Program bitiminde ise katılımcılar firma tarafından en az 18 ay istihdam edilecek.

Sözleşme sonrası katılımcılara İş Kulübü Lideri Nurcan Yılmaz tarafından İş Kulübü Eğitimi verilerek program boyunca ve çalışma hayatında yol gösterici olacak yasal hak ve sorumlulukları konusunda bilgilendirme yapıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.