Devrek Postası

“Lejyoner taraftar müsveddelerini şiddetle kınıyoruz”

Devrek ilçesine bağlı, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı ve aynı zamanda Çaydeğirmeni Belediyespor Başkanlığını da yürüten Satılmış Gebeş Fenerbahçe ve Beşiktaş tribünlerinden yapılan hükümet aleyhtarı tezahüratlara sert tepki gösterdi.

“Lejyoner taraftar müsveddelerini şiddetle kınıyoruz”
91 views
28 Şubat 2023 - 11:43

Fenerbahçe ve Beşiktaş tribünlerinden yapılan çirkin tezahüratlar nedeniyle açıklama yapan Çaydeğirmeni Belediye Başkanı ve Çaydeğirmeni Belediyespor Satılmış Gebeş; “Birlik ve beraberliğimizden rahatsız olan lejyoner taraftar müsveddelerini şiddetle kınıyoruz” dedi.

Vatan hainlerinin karşısındayız diyen Gebeş sosyal medyadan yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Devlet Millet el ele topyekûn mücadele ettiğimiz ve Türk Sporuna, spora ve sporcuya vermiş olduğu önem ve ilgiyle Çaydeğermeni Belediyespor Kulübü sporun birleştirici yönüne katkı sağlamayı her zaman önemsemiştir.

Milletimizin yaralarını sarmak için topyekûn seferber olduğumuz şu günlerde, birlik ve beraberliğimizden rahatsız olan lejyoner taraftar müsveddelerini şiddetle kınıyoruz.

Karaelmas diyarı, Kahraman Madencilerin Şehri Zonguldak’ın Çaydeğirmeni Beldesi olarak her zaman Devletimizin ve Milletimizin emrinde ve hizmetinde olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Aziz milletimizin başı sağ olsun”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.