Devrek Postası

MİLLETVEKİLİ YAVUZYILMAZ DEVREK’TE

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz Devrek’te CHP Devrek ilçe başkanlığını ziyaret edip, esnaf ve depremzede vatandaşlarla bir araya geldi.

MİLLETVEKİLİ YAVUZYILMAZ DEVREK’TE
173 views
12 Mart 2023 - 12:25

 Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü ve beraberindekilerle CHP Devrek ilçe teşkilatında halkla bir araya gelen Yavuzyılmaz, vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

   Vatandaşların göstermiş olduğu gösterdiği ilgiden ötürü teşekkür eden Yavuzyılmaz, “AKP devlet yönetiminden çıktığı anda doğrudan insan vücudunda yaranın kendini iyileşmesi gibi devlet kurumları kendileri yeniden görevlerini icra eder hale gelecek” dedi.

  “Bir tek Allah’a can borcumuz var onu da iktidar olmadan vermeye niyetim yok.” diyen Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt: “Ülkemiz ekstra günlerden geçiyor hatta ilçemizde ekstra günlerden geçiyor. Ülkemiz ağır bir saldırı altında ilçemizde ağır bir saldırı altında. Bu ilçenin de bu ülkenin de sahibi olduğunu bu kalabalık gösterdi.  İlçe gündemini çok fazla meşgul eden saldırılar var. Pazartesi gün saat 15:00’te evrak evrak neyi nasıl yaptığımız anlatacağım. Çetin Bozkurt’un da Devrek Belediyesi’nin de vermeyeceği tek kuruşluk hesabı yok. Dört yıldır her şeyimizle uğraşıyorlar didik ediyorlar. Sayıştay denetimleri müfettiş denetimlerinden anlımızın akıyla çıkıyoruz. Veremeyeceğimiz tek bir hesap yok. Bir tek Allah’a can borcumuz var onu da iktidar olmadan vermeye niyetim yok.”dedi.

  ARTIK İKTİDARA GELMEYİ BEKLİYORUZ

  İktidar için uzun süredir çalıştıklarını ve gerekli çalışmaları yaptıklarını yaparak seçim gününü beklediklerini belirten CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuz Yılmaz:”İktidara yakın olduğumuz seçim sürecinin öncesinde bir aradayız. Devrek Belediye Başkanlığı seçimini kazanmanın ardından Devrek’te iktidarı CHP’ye geçiren değerli kadroyla burada birlikteyiz.

   Devrek Belediyesi’nin üzerine bu kadar yoğunlaşmamasının diğer kurumlar tarafından sürekli denetlenmesinin her kurumun içinde yaşanabilecek insan kaynaklı hataların belediye yönetimine onun üzerinden asıl hedef haline getirilen CHP’ye ulaşmasını istemelerinin bir sebebi var. Önümüzde seçime çok kısa bir süre kaldı. Seçim sonrası bu baskıların kazanmamızla birlikte kalkacağına inanıyorum. O zamana kadar bu tip saldırılar devam edecek. Bizde bu saldırılara çelikten siper alarak omuz omuza vererek o atakları boşa çıkaracağız. Bir arada olduğumuz sürece ki yıllarca iktidar olamasak bile bir arada olmanın gücünü içimizde yaşattık. Bunu sonuna kadar böyle devam ettireceğiz.

   Gündem yoğun bir yandan gündem ile ilgile konularla çalışırken diğer yandan iktidara geldiğimizde devleti nasıl yöneteceğiz, hangi kadroyla yöneteceğiz, nasıl bir vizyon ortaya koyacağız, usulsüzlük yolsuzluk kamu zararıyla ilgi yargıyla nasıl hesap soracağız onunla ilgili çalışmalar yapıyoruz. Benimde içinde bulunduğum genel başkanımıza da yakın olan görev alan bir çok kişiye birlikte yaklaşık 3 yıldır iktidar simülasyonları üzerinde çalışıyoruz. Bu anlattıklarımın bir kısmını çalıştık ve hazır. Artık iktidara gelmeyi bekliyoruz. İktidara geldiğimizde de AKP’nin vasat devlet yönetimini de geride bırakmış olacağız. AKP devlet yönetiminden çıktığı anda doğrudan insan vücudunda yaranın kendini iyileştirmesi gibi devlet kurumları kendileri yeniden görevlerini icra eder hale gelecek. Buradaki en önemli nokta işi ehline vermek. Liyakatli kişilerle birlikte kurumların ayağa kalkmasını sağlamak.”dedi

 YAVUZYILMAZ, DEPREMZEDE AİLELER İLE GÖRÜŞTÜ

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Devrek ilçesine gelerek bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Cumhuriyet Halk Partisi Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü ve beraberindekilerin eşlik ettiği ziyaretler kapsamında Devrek Madenciler Derneği, depremzede aileler, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.