Devrek Postası

DEVREK GAZİ’DEN HATAY’A YARDIM

“Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum” Projesi kapsamında, Devrek Gazi Ortaokulu öğrencileri Hatay için yardım topladı.

DEVREK GAZİ’DEN HATAY’A YARDIM
108 views
07 Nisan 2023 - 12:42

Devrek Gazi Ortaokulunun sosyal medya hesabından yapılan yardım şöyle duyuruldu: ” Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi kapsamında, Devrek Gazi Ortaokulu Ailesi, tüm öğretmen, öğrenci ve birçok gönüllü velilerimiz ile beraber “bir” olmanın “birlik” olmanın verdiği huzuru yaşıyoruz.

Düzenlemiş olduğumuz kampanya kapsamında hazırladığımız 55 adet yardım kolisini kardeş okulumuz Hatay Payas Yunus Emre Ortaokuluna gönderdik. Tıpkı atalarımızdan öğrendiğimiz gibi, komşusu aç iken tok uyumayan bir milletten miras kaldığı gibi bazı yaralara bir nebze olsun derman olabilme umudu paha biçilmez .İşte bizler de tam da bu yüzden bugün bir araya geldik. Böylesi anlamlı bir projede emeği olan, yüreğini ortaya koyan, tüm yakınlarımıza, öğrencilerimize ve Gazi Ortaokulu Ailesine canı gönülden şükranlarımızı sunarız. Bu tarz projelerin çoğalıp örnek teşkil etmesi ümidiyle.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.