Devrek Postası

Ertuğrul; “Bu Yükü Herkes Omuzlayacak”

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Op. Dr. Eylem Ertuğrul yaklaşan seçimlere ilişkin açıklamada bulundu.

Ertuğrul; “Bu Yükü Herkes Omuzlayacak”
63 views
11 Nisan 2023 - 6:43

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Op. Dr. Eylem Ertuğrul yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Ülkemiz için, yirmi yılı aşkın bir zamandır yaşanan tüm olumsuzlukları sona erdirmek; Türkiye Cumhuriyeti’ni, kuruluşundaki hedef ve ilkelere yeni yüzyılından ulaştırarak hak ettiği noktalara götürebilmek adına tarihî bir seçim süreci yaşıyoruz.

Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ülkemizin 13. Cumhurbaşkanı olarak bu hedefin liderliğini eline alacağına inandığımız 2023 için, bize de Zonguldak’ımızın ve elbette ülkemiz insanlarının sorumluluğu yüklenmiştir.

Bize güvenen, hedefe bizimle ulaşabileceklerine inanmış herkes emin olmalıdır ki, bugün ve yarınlarda o sorumluluğu layığı ile omuzlayıp görevlerimizi en iyi şekilde yerine getireceğiz.

Bu önemli seçim arifesinde, Zonguldak’ımızda da birbirinden değerli partililerimiz, milletvekili olarak yük omuzlayabilmek niyeti ile göreve talip oldular. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor ve bundan sonraki hayatlarında başarı diliyorum. Adaylık sorumluluğu beş arkadaşlarına verilmiş olsa da bizlerin aday adaylarımızın, ilimizdeki tüm parti örgütlerinin ve ülkenin geleceğinden ümitlerini hiç kesmemiş on binlerce partilimizin milletvekili aday listesinde temsil edildiğini hatırlatmak isterim.

Bu görevlendirmelerde isimlerin hiçbir önemi yoktur. Önemli olan Türkiye’nin iktidarında olmak; hak, hukuk ve adaletsizlikleri ortadan kaldırmak, vatandaşlarımızı yoksulluk ve yoksunluk girdabından kurtaracak iktidar kadrosu ile milletimizi buluşturmaktır.

Gün; birlik ve beraberlik günüdür. Bu birlik ve bütünlük içinde hedefimize ulaşacağımıza olan inancımız tamdır.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.