Devrek Postası

Her yıl 2 bin 500 fidan üretiliyor

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Gökçebey Fidanlık Müdürlüğü’nde yapılan çalışmaları yerinde görmek üzere gelen Fidanlık ve Tohum İşleri Daire Başkan Yardımcısı Sayın Alparslan Ünsal ile Şube Müdürü Şenol Çakmaklı ile yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulundular.

Her yıl 2 bin 500 fidan üretiliyor
12 views
12 Nisan 2023 - 9:15

Bölge Müdürü Bayraktaroğlu, istişare sonrasında yaptığı değerlendirmede “Orman İşletme Müdürlüklerimizin fidan İhtiyacının yanı sıra Bölge Müdürlüğümüz dışında Gaziantep, Malatya, Kırşehir, Bursa, Muğla, İzmir, Ordu, Bolu, Sakarya, İstanbul, Çanakkale, Düzce, Kastamonu, Konya, Bilecik, Ankara, Samsun, Amasya gibi Ülkemizin dört bir tarafına üretmiş olduğumuz başta Ihlamur olmak üzere Kayın , Ihlamur, dişbudak, Çınar, Ceviz, Kuşburnu, Kiraz, Kızılcık, Çitlenbik, Üvez, Akçaağaç, Hurma, Dağ Muşmulası, Ateş Dikeni, Kurtbağrı gibi 150 değişik türde 2.500.000 adet fidanımız toprakla buluşmak üzere üretimini gerçekleştiriyoruz.” dedi.
İstişare ve değerlendirmelerde Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Necmettin Aşçı ile Gökçebey Fidanlık Müdürü, Müdür Yardımcısı ile Fidanlık Şefi hazır bulundu .

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.