Devrek Postası

Mesai arkadaşıydılar, milletvekili adayı oldular

2023 seçimlerinde milletvekili adayları açıklanırken, aynı hastanede ve aynı branşta görev yapan mesai arkadaşı iki doktor da Zonguldak’tan milletvekili adayı oldular.

Mesai arkadaşıydılar, milletvekili adayı oldular
51 views
12 Nisan 2023 - 10:55

14 Mayıs seçimlerinde İYİ Parti İle Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), ortak Cumhurbaşkanı adayında birleşirken, Zonguldak’ta milletvekilliği listelerini ayrı olarak açıkladı.

CHP’nin ve İYİ Parti’nin Yüksek Seçim Kurulu’na teslim ettiği listelerdeki Zonguldak milletvekili adaylarından iki ismin ortak yönleri dikkatlerden kaçmadı.

CHP Zonguldak 2. Sıra Milletvekili Adayı Op. Dr.Eylem Ertuğ Ertuğrul ile İYİ Parti Zonguldak 1. Sıra Milletvekili Adayı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu’nun Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde aynı hastanede görev yapması ve ikisinin de kulak burun boğaz doktoru olmalarının yanı sıra aynı ittifak altında farklı partilerden listelerde yer aldılar.

Öte yandan, iki doktorun da işlerinde başarılı olduğu ve hastaların tercihleri arasında olduğu biliniyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.