Devrek Postası

AK PARTİ’DEN DEVREK ÇIKARMASI

AK Parti Zonguldak Milletvekili adayları Ahmet Çolakoğlu ve Nejdet Tıskaoğlu, İlçe Başkanı Av. Murat Durdubaş eşliğinde Devrek’te ziyaretlerde bulundu.

AK PARTİ’DEN DEVREK ÇIKARMASI
117 views
14 Nisan 2023 - 8:29

Ziyaretlerin ilk ayağında Devrek pazaryerinde esnaf vatandaşlarla görüşüldü. Esnaf ziyareti ile ilgili olarak yapılan açıklamada:”Milletvekili Adaylarımız Sn.Ahmet Çolakoğlu ve Sn.Nejdet Tıskaoğlu, Çaydegirmeni Belediye Başkanımız Satılmış Gebeş, ilçe Başkanımız Murat Durdubaş ve Teşkilat Mensuplarımızla Esnaf Kardeşlerimizi ziyaret ettik. SKM Başkanımız İsa Bükrü İl Genel Meclis Üyelerimiz Belediye Meclis Üyelerimiz ile Esnaf ve Vatandaşlarımız ile sohbet ederek Hasbihal ettik. Hayırlı işler Diledik.”denildi.

AK Partili heyet daha sonra yerel sorunları görüşmek üzere Devrekli Muhtarlar Derneği Başkanı Raşit Budak’ı ziyaret etti. Dernek binasında yapılan görüşmeye ilişkin: “Milletvekili Adaylarımız Sn.Ahmet Çolakoğlu ve Sn. NeJdet Tıskaoğlu ile Muhtarlar Derneği Başkanımız Raşit Budak Ve Yönetimini ziyaret ettik. Demokrasimizin temel Taşı olan Muhtarlarımızın Her daim yanlarında olduğumuzu ve olmaya devam edeceğiz inşallah.”denildi.

Muhtarlar Derneği sonrası ise ziyaret noktası Devrek Kaymakamlığı oldu. Devrek Kaymakamı Ümit Altay ile görüşen AK Partili Milletvekili adaylarını, Altay makamında ağırladı. Kaymakam Altay ile görüşen adaylar yaptığı açıklamada:”Milletvekili Adaylarımız Sn.Ahmet Çolakoğlu , Sn.Nejdet Tıskaoğlu İlçe Başkanımız Murat Durdubaş ve Teşkilat Mensuplarımız ile Kaymakamımız Sn. Ümit Altay ‘ı Makamında ziyaret ettik. Yaptıkları Çalışmalarda başarılar diliyoruz.”dedi.

AK Partili Milletvekili adayları ve Başkan Durdubaş daha sonra yapımı devam eden Gürbüzler Köprsü’nde incelemelerde bulundu. Köprü inşaatını incelemesi sonrası yapılan açıklamada: “Milletvekili Adaylarımız Sn.Ahmet Çolakoğlu, Sn.Nejdet Tıskaoğlu İlçe Başkanımız Murat Durdubaş ve Teşkilat Mensublarımız ile Gürbüzler Köprüsü inşaatında incelemelerde bulundular.”denildi.

Günün sonunda ise AK Parti Milletvekili adayları, Cumhur İttifakı temsilcileri ile birlikte iftar programında buluştu. Düzenlenen iftar programına ilişkin yapılan açıklamada:”Cumhur İttifakımızın çok değerli ilçe başkanları; AK Parti İlçe Başkanımız Sn. Murat Durdubaş, MHP İlçe Başkanı Sn. Erol Kaptan, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Sn. Bekir Elibaş ve Teşkilat Mensupları ile iftar sofrasında bir araya geldik. Cumhur İttifakı olarak 14 Mayıs’ta bir destan yazacağız. Türkiye’yi önce 2023 hedeflerine, ardından da 2053 vizyonuna inşallah birlikte kavuşturacağız.”denildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.