Devrek Postası

ROSAK TSM TOPLULUĞU’NDAN BAHAR KONSERİ

Devrek Rüştü Onur Sanat ve Kültür Derneği (ROSAK) Türk Sanat Müziği (TSM) Topluluğu “Bahar Konseri” verecek.

ROSAK TSM TOPLULUĞU’NDAN BAHAR KONSERİ
39 views
27 Nisan 2023 - 14:04

Şef Levent Özger yönetimindeki ROSAK TSM Topluluğu’na sazlarıyla TRT sanatçıları eşlik edecek. Atatürk Kültür Merkezi (AKM)’nde düzenlenecek olan “Bahar Konseri” 4 Mayıs 2023 Perşembe akŞamı saat: 20.00’de başlayacak.

    ROSAK Türk Sanat Müziği Topluluğu kenserde birbirinden güzel Nihavend, Kürdi, Muhayyer Kürdi makamlarından oluşan eserleri seslendirecek.

    ROSAK Başkanı İbrahim Tığ konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “Dernek olarak halkımıza güzel bir müzik ziyafeti sunmayı amaçladığımız bu konserimize tüm sanatseverleri bekliyoruz. İnsanları mutlu kılmanın yollarından birisi de müziktir. Büyük Atatürk’ün dediği gibi, ‘Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir.’ Bu konserimizin hazırlanmasında büyük emeği olan değerli şefimiz Levent Özger başta olmak üzere Leman öğretmenimize ve topluluğumuzun tüm üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

     Koro Şefi Levent Özger ile Grup Temsilcisi Leman Öztürk öncülüğünde, halka sanat müziği ziyafeti verecek olan ROSAK Türk Sanat Müziği Topluluğu, her zaman olduğu gibi bu konserle de, Devrek kültür ve sanatına önemli bir katkı sunmayı amaçlıyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.