Devrek Postası

MEMLEKET’İN ADAYINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

Memleket Partisi Zonguldak 1. Sıra Milletvekili Adayı Devrekli Özkan Yağcı, gazetemizi ziyaret etti.

MEMLEKET’İN ADAYINDAN GAZETEMİZE ZİYARET
42 views
28 Nisan 2023 - 10:46

Memleket Partisi Zonguldak 1. Sıra Milletvekili Adayı Devrekli Özkan Yağcı, gazetemiz Devrek Postası’nı ziyaret etti. Ziyarette gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Hakan Çavuşoğlu ile görüşen Yağcı; ” Ben bu ilçenin bu memleketin evladıyım. İş ve yaşam şartlarımın yurt dışında olması bu gerçeği değiştiremez. Benim çocukluğum, benim ailem bu topraklarda var oldu. Hangi partide bu memleketin bir evladı aday gösterilmiş. Devrekli tek aday benim, Devrekli’nin oyuna talibim. Bu güne kadar gelen vekiller maalesef hep eksik kalmış. Normal şartlarda Devrek şuan Zonguldak’ın en gözde ilçesi olmalıyken maalesef hep geri kaldı. Benim vazifem bu ilçeyi ve Zonguldak’ı hakkettiği yere getirmektir. Bu yolda var gücümle çalışacağım.”dedi.

Ziyaret sonrası Yazı İşleri Müdürümüz Hakan Çavuşoğlu bu güzel ziyaretten dolayı Özkan Yağcı’ya teşekkür ederek; hatıra fotoğrafı çektirdiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.