Devrek Postası

DERNEK, DOSYAYI BABACAN’A VERDİ

Birlik Büro-Sen Genel Başkanı Ramazan Dernek Kamu Çalışanlarının içine düştüğü ekonomik sıkıntı ve mali hakların eridiği ve alım güçlerinin ortadan kalktığı bu konuda kamu Çalışanlarımızın haklı taleplerini içerin dosyayı DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a verdi.

DERNEK, DOSYAYI BABACAN’A VERDİ
45 views
29 Nisan 2023 - 12:48

Birlik Büro-sen Genel Başkanı Ramazan Dernek konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı: “Devrek İlçemize Gelen Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan bey efendiye Kamu Çalışanlarının içine düştüğü ekonomik sıkıntı ve mali hakların eridiği ve alım güçlerinin ortadan kalktığı bu konuda kamu Çalışanlarımızın haklı taleplerini içerin dosyayı Birlik Büro-Sen Genel Başkanı olarak bizzat kendilerine sunma fırsatı bulduk. Kamu Çalışanları artık dayanma gücü kalmadığını bizzat kendilerine ilettik. Kendileri bizleri dinlediler ve her platformda gündemde tutacaklarına söz verdiler. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.