Devrek Postası

Tıskaoğlu, “14 Mayıs’ta yeni bir tarih yazacağız”

AK Parti Milletvekili Adayları ‘67’de 670 AK ekip ile 67.000 el sıkma Programı Kapasımda Türkiye Yüzyılı’nda, Kuzeyin Yıldızı olacak olan Zonguldak için ‘Biz hazırız yolumuz açık’ diyerek sahalara indiler.

Tıskaoğlu, “14 Mayıs’ta yeni bir tarih yazacağız”
13 views
01 Mayıs 2023 - 11:14

28. dönem milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde gencinden yaşlısına sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmayan AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Nejdet Tıskaoğlu “Tarih yazacağız” diyerek şu ifadelere yer verdi: “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Türkiye için gece demeden.. Gündüz demeden.. Devletin ve milletin bekasını her şeyin üstünde tuttu.. Ülkenin bağımsızlığı için Yılmadı… Yorulmadı… Bizlerde Senin Davanda Senin Yolunda Durmadan Tek Yürek Tek millet için Yılmadan Devam edeceğiz… Şimdi koşma sırası bizde.. Şimdi bizler de senin hızına yetişmek ve üzerinden yükünü almak için daha da fazla çalışacağız..”

“BİZ ÇOK BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Tıskaoğlu, katıldığı her ziyarette “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyerek destek istedi. Seçim gezileri için gittiği ilçe merkezi ve köylerinde vatandaşlarla buluşan Tıskaoğlu, başarılı çalışmalarını anlatırken “Eve Dönüş” projesiyle İstanbul’dan Zonguldak’a taşıdığı fabrikasıyla Zonguldak insanına istihdam sağlayarak ve diğer fabrikaların yöneticilerine de örnek olduğunu göstermiş oldu.

Tıskaoğlu, Zonguldak’ın madencilik sektörü yanı sıra keşfedilmemiş bir memleket olduğunu dile getiriyor.. Tıskaoğlu, başarılı çalışmalarını AK Parti Zonguldak Milletvekilliği ile taçlandırmak için tüm gücüyle sahada çalışıyor.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde AK Parti’nin Zonguldak’tan milletvekili seçilmesi durumunda, TBMM’de Zonguldak’ın kalkınması ve gelişmesi için çalışacak olan Tıskaoğlu, ziyaret ettiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ve adeta sevgi seliyle karşılaşıyor.

“Doğru adaylarla, doğru adımlarla yola devam” diyen Tıskaoğlu, “Çünkü biz söz verdik bu vatana.. Kıymetli hemşehrilerimiz ve gönüldaşlarımızda söz verdi.. Hep birlikte 14 Mayıs’ta yepyeni bir tarih yazacağız.. İnançlıyız..Azimliyiz..Kararlıyız.. Hep birlikte başaracağız. Bu kutlu yolda sıkılmadık el çalınmadık kapı bırakmayacağız.. Bütün Hemşerilerimize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Doğru adaylarla, doğru adımlarla yola devam….”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.