Devrek Postası

Özkan Yağcı Devrek’te pazar esnafını ziyaret etti

Memleket Partisi Zonguldak birinci sıra milletvekili adayı Özkan Yağcı, Devrek’te pazar esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Özkan Yağcı Devrek’te pazar esnafını ziyaret etti
82 views
08 Mayıs 2023 - 14:47

Pazar esnafının zor şartlar altında yaz-kış halkın ihtiyaçlarını karşılayacak bir hizmet verdiğini hatırlatan Özkan Yağcı, ” Tüm esnafımızın sorunlarını takip edip, çözümü için mücadele edeceğimiz gibi, zor koşullarda çalışıp halkımızın ihtiyaclarını ayağına getiren pazar esnafımızın sorunlarının çözmek için mücadele etmek de görevimiz olacaktır. Bu memleketin evladı olarak, sizin sorunlarınızı kendi sorunlarım olarak göreceğimi ve bu sorunların çözümü için var gücümle çalışacağımı bilmenizi isterim” şeklinde konuştu.

Devrek pazar yerinde esnaf ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi ve coşkuyla karşılanan ve Devrekli oluşu nedeniyle ” Devrek’in tek adayı ” olarak ifade edilen Memleket Partisi birinci sıra milletvekili adayı Özkan Yağcı, vatandaşlar ve pazar esnafı ile tek tek sohbet ederek, hayırlı işler dileğinde bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.