Devrek Postası

Anneler en kutsal varlıklarımızdır

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ‘14 Mayıs Anneler Günü’ nedeniyle bir mesajda bulundu.

Anneler en kutsal varlıklarımızdır
7 views
14 Mayıs 2023 - 10:29

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ‘ 14 Mayıs Anneler Günü’ nedeniyle bir mesajda bulundu.

Tutulmaz’ın Anneler Günü dolayısıyla verdiği mesaj şu şekilde:

Şefkatli yürekleriyle hayatımıza büyük bir anlam ve değer katan, karşılıksız sevgi, sonsuz özveri, merhamet, sabır ve fedakarlığın simgesi, başımızın tacı kıymetli annelerimiz en kutsal varlıklarımızdır.

Yaşamın tüm övgü ve güzelliklerine layık olan annelerimiz, toplumun temel taşı aile yapımızın en önemli varlığı ve sevgi kaynağıdır

Yaşamları boyunca üzerimize titreyen, koruyan, gözeten, sevinç ve hüznümüzü paylaşarak yüreğinde taşıyan, bizler için her türlü güçlüye katlanarak devletine milletine faydalı bireyler olmamız için çabalayan, yol gösteren en özel varlığımız annelerimizin hakkını ne yapsak asla ödeyemeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta ülkemizin birlik, beraberlik ve bütünlüğü uğrunda canını feda eden aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan değerli annelerimiz olmak üzere, bizlere sevgiyi ve sevmeyi öğreten annelerimizin “Anneler Günü’nü” en kalbi duygularımla kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yaşam diliyorum.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.