Devrek Postası

‘‘Her şey daha yeşil bir vatan için’’

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu Gökçebey Fidanlık Müdürlüğünde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

‘‘Her şey daha yeşil bir vatan için’’
19 views
16 Mayıs 2023 - 8:40

Bölge Müdürü Bayraktaroğlu incelemelerin ardından şu ifadelere yer verdi: “Tüm emekler doğamıza yakışır ormancılıkla,ormanlarımızı geleceğe aktarmak için. Çalışma şartlarımız ne kadar zorlayıcı olursa olsun,öncesinde planlayarak gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalar geleceğimize ışık tutacak.Tohum/fidan üretmek emek işidir. Öyle bir anda olup bitmez; uzun ve meşakkatli bir yoldur.Tohumların fidana, fidanların ağaca, ağaçların ise ormana dönmesini görmek bu yoldaki en güçlü motivasyon kaynağımız.Her şey daha yeşil bir vatan için” dedi.

İncelemelerinde Bölge Müdürü Bayraktaroğlu’na, Bölge Müdür Yardımcısı Necmettin Aşçı, Gökçebey Fidanlık Müdürü ve Devrek İşletme Müdürü ile Orman Yangınlarıyla Mücadele ve İzin İrtifak Şube Müdürleri, Fidanlık Müdür Yardımcısı, Fidanlık Şefi, emekli biyolog Yaşar Aksu ile OZM Laboratuvarı personeli eşlik ederek sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.