Devrek Postası

REKTÖR ÖZÖLÇER DEVREK’İ ZİYARET ETTİ

Zonguldak BEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Devrek kampüsünü ziyaret etti.

REKTÖR ÖZÖLÇER DEVREK’İ ZİYARET ETTİ
23 views
19 Mayıs 2023 - 8:52

Öğleden sonra gerçekleşen ziyarette Rektör Özölçer’e Meslek Yüksekokullarından sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Servet Karasu eşlik etti. Devrek kampüsünde faaliyet gösteren Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Devrek Meslek Yüksekokulu ve Adalet Meslek Yüksekokulu’nun çalışmaları hakkında ilgili birimlerin müdürlerinden bilgi alan Rektör Özölçer, personel ve kampüste bulunan öğrencilerle görüştü. Öğrencilerin beklenti ve ihtiyaçlarını dinleyen Rektör kendileriyle günün anısına fotoğraf çektirdi.
Görüşmenin ardından Rektör Özölçer, Rektör Yardımcısı Karasu ile birlikte Devrek Bastonu Uygulama ve Araştırma Merkezini, El Sanatları Atölyesini, Bilgisayar Laboratuvarlarını, Aşçılık Uygulama Sınıfını, derslikleri ve kampüs içerisindeki sosyal alanları gezerek yerinde incelemelerde bulundu. Özölçer, ayrıca yeni dönem hazırlıkları kapsamında yenileme ve geliştirme planlaması konusunda idari personel ile fikir alışverişinde bulundu.
Yaklaşık 2 saat süren ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.