Devrek Postası

CHP Milletvekilleri mazbata aldı

14 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen Milletvekili seçimlerinde Zonguldak milletvekili seçilen Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Eylem Ertuğ Ertuğrul mazbatalarını aldı.

CHP Milletvekilleri mazbata aldı
16 views
23 Mayıs 2023 - 10:45

14 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen Milletvekili seçimlerinde Zonguldak milletvekili seçilen Cumhuriyet Halk Partisi( CHP) Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Eylem Ertuğ Ertuğrul mazbatalarını aldı.

Kalabalık bir grupla Zonguldak Adliye binasına gelen CHP milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Eylem Ertuğ Ertuğrul mazbatalarını İl Seçim Kurulu Hakimesi Müjgan Demiröz’den aldılar.

Mazbatalarını alan CHP milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Eylem Ertuğ Ertuğrul adliye binası önünde basın açıklaması yaparak, 28 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu kazandırmak için var güçleriyle çalışacaklarını söylediler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.