Devrek Postası

Milletvekili Avcı, oyunu kullandı

AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için oyunu İnağzı mahallesi Köksal Toptan Ortaokulu’da 1079 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Milletvekili Avcı, oyunu kullandı
11 views
28 Mayıs 2023 - 11:44

AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için oyunu İnağzı mahallesi Köksal Toptan Ortaokulu’da 1079 nolu sandıkta oyunu kullandı.Avcı, Türk milleti milli iradesine sahip çıkacak. Demokrasimize yakışan birliktelik ile bizleri inşallah zafer nasip edecek” dedi.
Zonguldak merkez ilçeye bağlı İnağzı Mahallesi Köksal Toptan Ortaokulu’da 1079 nolu sandıkta oyunu kullanan AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı: ”Öncelikle 14 Mayıs’ta bir seçim gerçekleştirdik. Bu seçimde görüyoruz ki aziz ve asil olan Türk milleti AK Parti’mize, Cumhur İttifakımıza teveccüh gösterdi ve bu anlamda parlamentodaki salt çoğunluğun üzerinde bir adetle milletvekilliği seçimlerini gerçekleştirdik. Tabii cumhurbaşkanlığı seçimleri için bugün buradayız. Bugün 28 Mayıs tarihi bir gün bizim için. Bugün milletimiz cumhurbaşkanına, liderine karar verecek. Yani ülkemizin bizim iddiamız var. Türkiye yüzyılını hazırlamak gibi. Zonguldak Bu yüzyıla, gelecek yüzyilina hazırlamak. Onun inşaatını, ihyası anlamında gayret göstermek anlamında. Biz inanıyoruz ki asil ve necip Türk milleti. Bu seçimde de kendi iradesini ortaya koyacak. Milli iradesine sahip çıkacak. Demokrasimize yakışan bir birlikte bizleri inşallah zafer tatmayı nasip edecek. Ve inşallah inanıyoruz ki bu akşam saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizim için gelenekselleşmiş olan o meşhur balkon konuşmasını çok güçlü bir şekilde yüzde ellinin üzerinde ve meşruiyeti de daha yüksek bir seviyede olmak kaydıyla yeniden Cumhurbaşkanlığı olarak kendisini görmek bizleri nasip olacak diye düşünüyorum. Bütün seçmenlerden seçmen kardeşlerimizden iradelerini yansıtmalarını temenni ediyoruz. Ve bu seçimleri gerek Zonguldak’ımıza gerek ülkemize tüm İslam coğrafyasına hayırlı uğurlu olmasını buradan diliyoruz. İnşallah bu seçimin de geçtiğimiz On dört Mart seçimi en ufak bir sertliğe, kavgaya, gürültüye yer olmaksızın sükunetle geçmesini buradan temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.