Devrek Postası

DEVREK TSO; ÜYELERİNİN SAĞLIK HİZMETLERİNE KOLAY ERİŞİMİNİ ARTIRIYOR

Devrek Ticaret Ve Sanayi Odası; Özel Hastaneler İle Yaptığı İndirim Protokolleri Sayesinde Üyelerinin Sağlık Hizmetlerine Kolay Erişimini Artırıyor.

DEVREK TSO;  ÜYELERİNİN SAĞLIK HİZMETLERİNE KOLAY ERİŞİMİNİ ARTIRIYOR
21 views
13 Haziran 2023 - 13:39

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası ile; Devrek Özel Işın Tıp Merkezi arasında imzalanan indirim anlaşması sayesinde; üyeleri ve birinci derece yakınları ( eş ve çocuk) Özel Işın Tıp Merkezinden alacakları sağlık hizmetlerinde %20’lik bir indirimden yararlanabilecektir. Özel Level Hastanesi ile imzalanan indirim anlaşması sayesinde; üyeleri ve birinci derece yakınları ( eş ve çocuk) Özel Level Hastanesi alacakları sağlık hizmetlerinde %10’lik bir indirimden yararlanabilecektir. Özel Kdz Ereğli Echomar Hastanesi ile imzalanan indirim anlaşması sayesinde; üyeleri ve birinci derece yakınları ( eş ve çocuk) Özel Echomar Hastanesi alacakları sağlık hizmetlerinde ayakta poliklinik muayne sonrası muayne eden hekim tarafından hastadan istenen tüm mr,tomografi,direkt röntgen, kan, hormon,idrar tahlilleri, efor, eko, ultrason, ve benzeri tetkik bedellerinden %50’lik bir indirimden yararlanabilecektir.
Bolu ve Düzce Özel Çağsu, Bolu Özel Fatma Hatun Hastanesi ile imzalanan protokol sayesinde; üyeleri, eşleri, çocukları ve bakmakla yükümlü olduğu anne ve babalarına hastalık veya kaza sonucu ortaya çıkan sağlıkla ilgili sorunları hakkında ayakta ve/veya yatarak teşhis ve tedavileri için gerekli her türlü tıbbi müdahale yapılarak hizmet verilecektir. Oda Üyelerine bakmakla yükümlü kişilere hizmet bedeli, SGK mensubu olanlara SGK ya fatura edilecek, hastane tarafından alınan güncel fark ücretleri ise ayaktan hastalarda %10 yatan hastalarda %5 indirimli olarak tahsil edilecektir. SGK ya bağlı işlemlerin dışında yapılan özel işlemler protokol dâhilinde değildir. Bu iş birliği protokolleri ile Devrek Ticaret ve Sanayi Odası; üyelerinin daha uygun maliyetlerle sağlık hizmetlerine erişebilmeleri ve Oda üyelerinin sağlığını koruyabilmeleri hedeflenerek; üyelerine özel bir hastanede indirimli muayene, tetkik ve tedavi hizmetleri sunacak.
Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah BAŞOĞLU; “Üyelerimizin sağlık hizmetlerine erişimlerini kolaylaştırmak ve iyi hizmet almalarına destek sağlamak amacıyla; kaliteli sağlık hizmeti sunan kurumlar ile indirim protokolleri imzaladık. Bu protokoller kapsamında belirlenen indirim oranları, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin sağlık harcamalarını önemli ölçüde azaltacak ve Üyelerimizin maliyet yükünü hafifletecek. Devrek Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin, indirimli sağlık hizmetlerinden faydalanabilmek için özel hastane tarafından belirlenen prosedürleri takip etmeleri gerekmektedir. Bu vesile ile üyelerimiz, iş dünyamız ve milletimiz için 2023 yılının sağlık ve huzur dolu bir yıl olmasını diliyorum” dedi.
Bu iş birliğinin, Oda Üyelerine sağlık hizmetlerine kolay ve ekonomik bir şekilde erişebilmelerini sağlama hedeflerine önemli bir adım olduğunu vurguladı. Ayrıca, üyelerin işgücü verimliliğinin artırılması ve Üyelerin sağlık durumunun korunmasıyla ilgili olarak da büyük bir öneme sahip olduğunu belirtti.
Özel hastane yetkilileri ise, Devrek Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerine sundukları indirimli sağlık hizmetleriyle toplum sağlığına katkıda bulunmayı hedeflediklerini ifade ettiler. Bu protokollerin, özel hastane ve iş dünyası arasındaki iş birliğini güçlendireceğini ve yerel ekonomiye olumlu etkileri olacağını belirttiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.