Devrek Postası

Vali Mustafa Tutulmaz’ın Babalar Günü Mesajı 

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz babalar günü kapsamında bir mesaj yayınladı.

Vali Mustafa Tutulmaz’ın Babalar Günü Mesajı 
11 views
18 Haziran 2023 - 11:58

Vali Tutulmaz mesajında : “Varlıkları ile arkamızda bir dağ gibi duran, bir çınar ağacı gibi gölgesinde huzur ve güven bulduğumuz, yaşamları boyunca bizleri koruyan gözeten, ailemizin bir arada olmasında eşsiz bir rol üstlenen babalarımız önemli ve kutsal değerimizdir.

Yaşantımızda büyük bir değer ve anlam ifade eden, üzerimizde çok büyük emekleri olan, hüznümüzü, sevincimizi bizlerle yaşayan, hisseden, her zaman iyiyi, güzeli, ve doğruyu göstererek ülkesine, milletine yararlı bireyler olmamız için çabalayan, yaşama hazırlayan, rol modelimiz, ışık ve ilham kaynağımız sevgi, fedakarlık, hoşgörü ve sabır sembolü değerli babalarımıza çok şey borçluyuz.

Ailemizin temeli annemiz, babamız ve büyüklerimizin her zaman yanında olmalı, onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermeli, o güzel yüzlerinin hep gülmesini ve mutlu olmalarını sağlamalıyız.

Bizleri mutlu eden bugün de ve her daim yaşamlarını baba sevgisi ve varlığından yoksun şekilde sürdürmek durumunda kalan yetimlerimize sahip çıkılması, şefkatle yaklaşılması, mutlu olmaları yönünde gayret gösterilmesinin duyarlı ve anlamlı bir yaklaşım olacağına inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğrunda mücadele ederken can veren aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin babaları olmak üzere tüm babalarımızın “Babalar Günü” nü en içten duygularımla kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu güzel bir yaşam diliyorum.”dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.