Devrek Postası

DEVREK’TE KAZICI YÜKLEYİCİ BEKO LODER SINAVI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası , Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Devrek İlçe Özel İdare Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen Kazıcı ve Yükleyici Beko Loder Kursu teorik ve uygulama sınavları sonuncusu 25.06.2023 tarihinde gerçekleşti.

DEVREK’TE KAZICI YÜKLEYİCİ BEKO LODER SINAVI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
60 views
26 Haziran 2023 - 21:54

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası , Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Devrek İlçe Özel İdare Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen Kazıcı ve Yükleyici Beko Loder Kursu teorik ve uygulama sınavları sonuncusu 25.06.2023 tarihinde gerçekleşti.  Devrek TSO’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Özel İdare Müdürlüğü, Devrek Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle bu güne kadar gerçekleştirilen Forklift ile Beko Loder (kazıcı yükleyici) iş makineleri operatörü kurslarında toplamda 90 kişi teorik ve pratik eğitim aldı. Başarılı olan kursiyerlere MEB onaylı İş Makinesi Operatörlük Belgesi verildi. Yapılan açıklamada:” Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” denildi. 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.